Hoşgeldiniz, ziyaterçi! [ Giriş Yap

Beylikdüzü Bayanların Tek Günde Kendini Özel Hissetmesi

  • Semt: Beylikdüzü
  • Şehir: istanbul
  • Ülke: Turkey
  • Şehir: İstanbul
  • Ülke: Türkiye
  • Listed: 24 Kasım 2019 16:24
  • Expires: This ad has expired
ozelkadinlar

Beylikdüzü Escort Numaraları

Beylikdüzü Bayanların Tek Günde Kendini Özel Hissetmesi
Cinsiyetçi bir yaklaşımla düşünüldüğünde, kadın ve erkek olarak kişilerin misyonları farklıdır. Toplumda insanlar üzerine düşen görevleri yerine getirmek için çaba gösterirler. Bu çabalar, yapabilecekleri şeyler sınırında devam eder. Türk toplumunda erkek ve kadın ile ilgili misyonlar belirlenmiştir. Çalışan her birey, hayatını devam ettirebilmek için para kazanmak zorundadır. Aile kurmak, soyunu devam ettirmek, karnını doyurup, bir evde oturabilmek gibi kazanımlara ulaşabilmek için birçok görevi iş anlamında yerine getirerek aldığı parayı hak etmeye çalışır. Hayat, tamamen çalışmaktan ibaret değildir. Boş zamanlarda, bu süreyi değerlendirmek için birçok şey yapan insanlar, dinlenme ihtiyaçlarını da bu sürede gerçekleştirmeye çalışır.
Toplumda Kadın Cinsiyeti ve Duyguları
Her insanın hayat amacı farklıdır. Bu sebepten yaşamaya devam edebilmesi için, olmazsa olmazlarını yerine getirmesi gerekmektedir. Yemek yemek, uyutmak, barınmak vb. temel ihtiyaçların karşılanması şarttır. Duygusal olarak erkeklerden ayrı bir seviyede olan kadınlar, bu duyguyu erkeklere nazaran daha yoğun yaşarlar. Erkekler için mantık ve maddiyat daha önemliyken, kadın için bu olgu daha farklı işler.
Duygusal olarak tatmin olma hissini yaşaması gerekir ki, bu duygu olmadan kendisini boşlukta hisseder. Diğer bir deyişle kadın, kendisini özel hissetmek ister. Yaşadığı his, kadına haz verir. Sevilmek, değer görmek, kendini anlatabilmek, saygı görmek, kadına kendini özel hissettiren manevi duygulardır. Bu duyguları her an yaşamak isterler; bu duyguları ona hissettiren karşı cinse de saygı ve sevgi duyarlar.
Eğer kadına bu duyguları yaşatacak bir tek erkek ortaya çıkarsa, aralarındaki ilişki kolayca aşka ve sevgiye dönüşebilir. Burada unutulmaması gereken şey ise, yaşanılan duyguları bir güne sığdırmamaktır. Özel günler elbette ki bazı olayları kutlamak için önemlidir; fakat asıl önemli olan yaşanan duyguları günlere, saatlere, hatta yıllara yayabilmek. Zorunluluk gibi görmeden, her an, son bulacakmış gibi yaşayabilmek. İnsan her gününü son gün gibi yaşayabilse, bazı şeylerin değerini daha fazla önemseyecektir. Her şeyde olduğu gibi sevgi ve aşkta da kıymeti, kaybettikten sonra anlıyoruz. Kolay buluyor ve çok kolay harcıyoruz.

No Tags

1023 total views, 2 today

  

Listing ID: 8325dda8485e4758

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.